GODDESSES APHRODITE AND VENUS Strong and Beautiful 2 Oz Silver Coin 5$ Niue 2020

GODDESSES APHRODITE AND VENUS Strong and Beautiful 2 Oz Silver Coin 5$ Niue 2020

New product

This product is no longer in stock

Price

1 349,00 zł

Bankwire PayU +2,5% Crypto PayPal + 4,5%
MetalSilver
Year of issue2020
Denomination5 Dollars
CertificateYes
CountryNiue Islands
Weight2 Oz
Size45 mm
Mintage500 pieces
SeriesGoddesses
AccessoriesCertificate of Authenticity, Box
AvailabilityAvailable now

By buying this product you can collect up to 134 loyalty points. Your cart will total 134 loyalty points that can be converted into a voucher of 26,80 zł.


GODDESSES APHRODITE AND VENUS Strong and Beautiful 2 Oz Silver Coin 5$ Niue 2020

Przedstawiamy Państwu naszą niezrównaną kolekcję "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful", której producentem jest renomowana Mennica Polska. Ta kolekcja to prawdziwe arcydzieło sztuki numizmatycznej, które zachwyca nie tylko pasjonatów, ale także kolekcjonerów na całym świecie.

 

Moc Bogiń - Aphrodite i Wenus

Monety "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" są hołdem oddanym dwóm potężnym boginiom - Aphrodite i Wenus. To one symbolizują piękno, miłość, siłę i mądrość kobiecości. Każda moneta to wizualna opowieść, która przybliża nam ich legendę i znaczenie. Aphrodite, uosobienie miłości i pożądania, oraz Wenus, przedstawicielka jej rzymskiej wersji, są ukazane w całej swojej chwale i mocy. Detale każdej monety, od subtelnych rysów twarzy po wyjątkowe zdobienia, tworzą kompozycję oddającą ich esencję.

 

Doskonałość Rzemiosła Mennicy Polskiej

Każda moneta z kolekcji "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" to dowód doskonałości rzemiosła, jakim słynie Mennica Polska. Ta renomowana mennica, istniejąca od ponad siedemset lat, znana jest ze swojego niezrównanego kunsztu w wytwarzaniu monet. Każda moneta jest wynikiem starannego projektowania, precyzyjnego stemplowania i dbałości o każdy detal. To właśnie dzięki temu każda moneta to nie tylko kawałek metalu, ale także unikalne dzieło sztuki.

 

Symbolika z Historią i Mitem

Detale monety "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" to nie tylko ozdoby, ale przede wszystkim głęboka symbolika. Rośliny, zwierzęta i elementy przyrody przedstawione na monetach odnoszą się do historii i mitologii związanej z tymi boginiami. Róże symbolizują miłość i piękno, muszle niosą w sobie esencję życia i płodności, a tarcze i gwiazdy reprezentują siłę i niezależność. To ukryte znaczenia tworzą z monet niezwykłą kolekcję, którą warto posiadać.

 

Kolekcjonerstwo i Inwestycja w Jednym

Niezależnie od tego, czy jesteście pasjonatami numizmatyki, czy poszukujecie inwestycji o niezrównanej wartości, kolekcja "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" spełni Wasze oczekiwania. To nie tylko zbiór monet, ale także możliwość zainwestowania w wyjątkowe dzieło sztuki numizmatycznej. Wartość tych monet, zarówno jako arcydzieło rzemiosła, jak i element historyczny, przyciąga zarówno kolekcjonerów, jak i inwestorów.