KALENDARZ HEBRAJSKI SREBRNA MONETA 2 DOLARY 2 OZ NIUE 2022

KALENDARZ HEBRAJSKI SREBRNA MONETA 2 DOLARY 2 OZ NIUE 2022

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena

1 279,00 zł

Przelew PayU +2,5% Crypto PayPal + 4,5%
MetalSrebro
Rok emisji2022
Nominał2 Dolary
CertyfikatTak
PaństwoWyspy Niue
Waga2 Oz
Średnica50 mm
Nakład500 sztuk
AkcesoriaCertyfikat Autentyczności, Etui
DostępnośćDostępna

Zamawiając ten produkt otrzymasz 127 punktów. W twoim koszyku będzie 127 punktów które mogą być wymienione na kod rabatowy o wartości 25,40 zł.


KALENDARZ HEBRAJSKI SREBRNA MONETA 2 DOLARY 2 OZ NIUE 2022

Moneta Srebrna Mennicy Polskiej - Kalendarz Hebrajski to prawdziwe arcydzieło w dziedzinie numizmatyki. Wykonana z największą precyzją, ta moneta prezentuje skomplikowane elementy projektu, oddające hołd kalendarzowi hebrajskiemu. Już od pierwszego spojrzenia, będziesz oczarowany jej artyzmem i dbałością o detale.

Świętowanie Kalendarza Hebrajskiego

Kalendarz hebrajski to starożytny i święty system odmierzania czasu, który jest obserwowany przez ludzi żydowskich od tysięcy lat. Opiera się na cyklach księżycowych i obejmuje różne święta i uroczystości o wielkim znaczeniu. Moneta Srebrna Mennicy Polskiej - Kalendarz Hebrajski świętuje to bogate dziedzictwo, pięknie ilustrując kluczowe elementy kalendarza hebrajskiego.

Wymyślne Projektowanie

Każdy aspekt Monety Srebrnej Mennicy Polskiej - Kalendarz Hebrajski został starannie przemyślany i wykonany. Od wyboru metali do wymyślnych rytunków, każdy detal przyczynia się do jej ogólnej piękności i symboliki. Moneta ta ma nominał dwóch dolarów i waży dwie uncje, co dodaje jej powagi i prestiżu.