Boginie Afrodyta i Wenus Niue 2020 2 Oz 5 Dollars

Boginie Afrodyta i Wenus Niue 2020 2 Oz 5 Dollars

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena

1 349,00 zł

Przelew PayU +2,5% Crypto PayPal + 4,5%
MetalSrebro
Rok emisji2020
Nominał5 Dolarów
CertyfikatTak
PaństwoWyspy Niue
Waga2 Oz
Średnica45 mm
Nakład500 sztuk
SeriaBoginie
AkcesoriaCertyfikat Autentyczności, Etui
DostępnośćDostępna

Zamawiając ten produkt otrzymasz 134 punktów. W twoim koszyku będzie 134 punktów które mogą być wymienione na kod rabatowy o wartości 26,80 zł.


Boginie Afrodyta i Wenus Niue 2020 2 Oz 5 Dollars

Przedstawiamy Państwu naszą niezrównaną kolekcję "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful", której producentem jest renomowana Mennica Polska. Ta kolekcja to prawdziwe arcydzieło sztuki numizmatycznej, które zachwyca nie tylko pasjonatów, ale także kolekcjonerów na całym świecie.

 

Moc Bogiń - Aphrodite i Wenus

Monety "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" są hołdem oddanym dwóm potężnym boginiom - Aphrodite i Wenus. To one symbolizują piękno, miłość, siłę i mądrość kobiecości. Każda moneta to wizualna opowieść, która przybliża nam ich legendę i znaczenie. Aphrodite, uosobienie miłości i pożądania, oraz Wenus, przedstawicielka jej rzymskiej wersji, są ukazane w całej swojej chwale i mocy. Detale każdej monety, od subtelnych rysów twarzy po wyjątkowe zdobienia, tworzą kompozycję oddającą ich esencję.

 

Doskonałość Rzemiosła Mennicy Polskiej

Każda moneta z kolekcji "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" to dowód doskonałości rzemiosła, jakim słynie Mennica Polska. Ta renomowana mennica, istniejąca od ponad siedemset lat, znana jest ze swojego niezrównanego kunsztu w wytwarzaniu monet. Każda moneta jest wynikiem starannego projektowania, precyzyjnego stemplowania i dbałości o każdy detal. To właśnie dzięki temu każda moneta to nie tylko kawałek metalu, ale także unikalne dzieło sztuki.

 

Symbolika z Historią i Mitem

Detale monety "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" to nie tylko ozdoby, ale przede wszystkim głęboka symbolika. Rośliny, zwierzęta i elementy przyrody przedstawione na monetach odnoszą się do historii i mitologii związanej z tymi boginiami. Róże symbolizują miłość i piękno, muszle niosą w sobie esencję życia i płodności, a tarcze i gwiazdy reprezentują siłę i niezależność. To ukryte znaczenia tworzą z monet niezwykłą kolekcję, którą warto posiadać.

 

Kolekcjonerstwo i Inwestycja w Jednym

Niezależnie od tego, czy jesteście pasjonatami numizmatyki, czy poszukujecie inwestycji o niezrównanej wartości, kolekcja "Goddesses Aphrodite and Venus: Strong and Beautiful" spełni Wasze oczekiwania. To nie tylko zbiór monet, ale także możliwość zainwestowania w wyjątkowe dzieło sztuki numizmatycznej. Wartość tych monet, zarówno jako arcydzieło rzemiosła, jak i element historyczny, przyciąga zarówno kolekcjonerów, jak i inwestorów.