Nowość
GERMANIA MINT - RUNA FEHU - 1 OZ AG 999.9 CAST RUNE

GERMANIA MINT - RUNA FEHU - 1 OZ AG 999.9 CAST RUNE

GERMANIA MINT - RUNA FEHU - 1 OZ AG 999.9 CAST RUNE

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena

349,00 zł

Przelew PayU +2,5% Crypto PayPal + 4,5%
MetalSrebro
Rok emisji2023
CertyfikatTak
PaństwoPolska
Waga1 Oz
Średnica21,5 x 27,3 x 7,2 mm
Nakład2500
SeriaCAST RUNE
AkcesoriaCertyfikat Autentyczności, Etui
Dostępnośćwkrótce dostępne
ProducentGERMANIA MINT

Zamawiając ten produkt otrzymasz 34 punktów. W twoim koszyku będzie 34 punktów które mogą być wymienione na kod rabatowy o wartości 6,80 zł.


Germania Mint prezentuje Runy – lane sztabki kolekcjonerskie, wykonane ze srebra próby 999,9, oznaczone indywidualnym numerem i mint markiem. Każda Runa jest uszlachetniona magicznym kolorem, który ujawnia się dopiero po podświetleniu latarką UV od Germania Mint. Certyfikat autentyczności i minimalistyczne opakowanie dopełnia Runę zarówno jako przedmiot kolekcjonerski, jak i idealny prezent.

Alfabet runiczny (Elder Futhark) to pismo używane niegdyś przez ludy germańskie. Według wierzeń bóg Odyn poświęcił swoje życie, aby otrzymać wiedzę o magii runicznej, dzięki czemu mógł podzielić się nią z innymi.

Alfabet, który składa się z 24 znaków zwanych runami, był rzeźbiony w różnych materiałach: drewnie, kości, metalu, a najczęściej w kamieniu. Każda runa ma określony dźwięk i znaczenie.

Germania, bohaterka flagowej serii monet Germania Mint, natrafiła na runy podczas odkrywania nowego lądu. Runy towarzyszą również Walkiriiom, boginiom i córkom Odyna, które wspierają poległych w walce żołnierzy. A na tym nie koniec…

Zbieraj Runy i posiądź ich moc!

GERMANIA MINT - RUNA FEHU - 1 OZ AG 999.9 CAST RUNE

Litera Fehu to potężna i pomyślna runa, postrzegana jako pozytywny znak. Przyciąga bogactwo i obfitość.Runa przynosi zysk finansowy, dobrobyt i sukces materialny. Może też uosabiać potencjał, a nie rzeczywiste bogactwo, sugerując, że konieczne jest podjęcie działania, aby przekształcić pomysły lub zasoby w namacalne wyniki.Bogactwo, o którym mowa, odnosi się też do spraw niematerialnych: intelektu, kreatywności, charyzmy i grona zaufanych przyjaciół.