Nowość
MIKOŁAJ KOPERNIK 550 ROCZNICA URODZIN 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

MIKOŁAJ KOPERNIK 550 ROCZNICA URODZIN 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

MIKOŁAJ KOPERNIK 550 ROCZNICA URODZIN 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

Nowy produkt

Cena

379,00 zł

Złóż ofertę

Twoja oferta została wysłana.

Twoja oferta została przyjęta, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą.

  • Użyj kropki zamiast przecinka
  •     * Wymagane pola

 Ładowanie

Przelew PayU +2,5% Crypto PayPal + 4,5%
MetalSrebro
Rok emisji2023
Nominał500 Francs CFA
CertyfikatTak
PaństwoKamerun
Waga17,5 Gramm
Średnica50 mm
Nakład500
SeriaSolar System
AkcesoriaCertyfikat Autentyczności, Etui
DostępnośćDostępna
ProducentMennica Polska

Zamawiając ten produkt otrzymasz 37 punktów. W twoim koszyku będzie 37 punktów które mogą być wymienione na kod rabatowy o wartości 7,40 zł.


MIKOŁAJ KOPERNIK 550 ROCZNICA URODZIN 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

Z okazji 550. rocznicy urodzin legendarnego Mikołaja Kopernika z radością prezentujemy fascynujące arcydzieło - monetę srebrną 17,5 grama o nominale 500 franków CFS. Wyprodukowana przez prestiżową mennicę Mennica Polska, ta niezwykła moneta oddaje hołd wizjonerskiemu astronomowi, który rewolucjonizował nasze rozumienie wszechświata. Dołącz do nas w tej hipnotyzującej podróży, w której zagłębimy się w niezwykłe cechy i symbolikę zawartą w tym wyśmienitym dziele sztuki.

Hołd dla Mikołaja Kopernika

Odkrywanie Genialności

Mikołaj Kopernik, utalentowany matematyk i astronom epoki renesansu, na zawsze zmienił bieg odkryć naukowych dzięki swojemu przełomowemu modelowi heliocentrycznemu. Postulując, że Słońce, a nie Ziemia, znajduje się w centrum naszego układu słonecznego, Kopernik podważył stulecia ugruntowanych przekonań i przygotował grunt dla współczesnej astronomii.

Upamiętnienie Rewolucyjnego Umysłu

Aby uczcić nieoceniony wkład Kopernika, Mennica Polska, renomowany producent wyjątkowych monet, precyzyjnie wykonała to arcydzieło w limitowanej edycji. Każdy detal monety srebrnej 17,5 grama o nominale 500 franków CFS emanuje elegancją, oddając hołd geniuszowi i śmiałości tego wielkiego astronoma.

Symbolika i Znaczenie

Każdy element na monecie jest głęboko symboliczny i odzwierciedla przełomowe idee Kopernika. Wymyślne rytunki ciał niebieskich symbolizują ogrom i wzajemne powiązania wszechświata, podczas gdy przedstawienie modelu heliocentrycznego reprezentuje śmiałą wizję Kopernika, która zmieniła nasze pojmowanie kosmosu. Ta moneta przypomina o sile ludzkiej ciekawości i nieustannym dążeniu do wiedzy.

Bezkonkurencyjne Rzemiosło

Mennica Polska: Dziedzictwo Doskonałości

Mennica Polska, z bogatą tradycją sięgającą 1766 roku, jest świadectwem niezwykłego rzemiosła i niezachwianej dbałości o precyzję. Słynąc z produkcji monet o wyjątkowej jakości, Mennica Polska zapewnia, że każdy aspekt monety srebrnej 17,5 grama o nominale 500 franków CFS jest zgodny z ich dziedzictwem doskonałości.

Ekspertowskie Techniki i Najlepsze Materiały

Od starannego wyboru najlepszego srebra do zastosowanych wymyślnych technik rytowniczych, każdy etap produkcji jest wykonany z najwyższą starannością przez mistrzowskich artystów. Wynikiem jest moneta, która w każdym szczególe emanuje doskonałością, wywołując aurę luksusu i ponadczasowej elegancji.

Kolekcjonerska Edycja Limitowana

Rzadkość i Ekskluzywność

Moneta srebrna 17,5 grama o nominale 500 franków CFS jest wyjątkowym przedmiotem kolekcjonerskim w limitowanej edycji, co dodaje jej atrakcyjności i pożądania wśród pasjonatów numizmatyki i entuzjastów astronomii. Zaledwie wybrana liczba tych monet jest w obiegu, więc posiadanie jednej z nich staje się świadectwem uznania dla głębokiego wpływu wkładu Mikołaja Kopernika.

Cenny Dziedzictwo

Nie ważne, czy jesteś zapalonym kolekcjonerem, czy miłośnikiem astronomii, ta wyjątkowa moneta ma ogromną wartość. Jej rzadkość, połączona z wykwintnym designem i bogatą symboliką, czyni ją nie tylko cenionym dziełem sztuki, ale również cennym dziedzictwem, które można przekazać kolejnym pokoleniom.