Nowość
SOLAR SYSTEM KSIĘŻYC 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

SOLAR SYSTEM KSIĘŻYC 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

SOLAR SYSTEM KSIĘŻYC 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena

399,00 zł

Przelew PayU +2,5% Crypto PayPal + 4,5%
MetalSrebro
Rok emisji2023
Nominał500 Francs CFA
CertyfikatTak
PaństwoKamerun
Waga17,5 Gramm
Średnica50 mm
Nakład555
SeriaSolar System
AkcesoriaCertyfikat Autentyczności, Etui
DostępnośćDostępna
ProducentMennica Polska

Zamawiając ten produkt otrzymasz 39 punktów. W twoim koszyku będzie 39 punktów które mogą być wymienione na kod rabatowy o wartości 7,80 zł.


SOLAR SYSTEM KSIĘŻYC 17,5 GRAMM 500 FRANCS CFS SREBRNA MONETA KAMERUN 2023

Wśród niezwykłych produktów Mennicy Polskiej wyróżnia się Moneta Księżyc Układu Słonecznego, będąca prawdziwym dziełem sztuki. Ważąca 17,5 gramów i o nominale 500 franków, ta srebrna moneta prezentuje Księżyc, jedno z ciał niebieskich, które od wieków fascynuje ludzkość. Wyprodukowana w 2023 roku, ta moneta oddaje piękno i pociąg Księżyca z wyjątkowym detalem i precyzją.

Odkrywanie znaczenia Monety Księżyc Układu Słonecznego

Moneta Księżyc Układu Słonecznego posiada ogromne znaczenie historyczne i numizmatyczne. Jako limitowana edycja, stanowi rzadką okazję dla kolekcjonerów, aby posiadać namacalny kawałek niebiańskiego zjawiska. Wzorzysty design i doskonałe rzemiosło sprawiają, że jest to cenna posiadłość, poszukiwana zarówno przez numizmatyków, jak i entuzjastów kosmosu.

Zaangażowanie Mennicy Polskiej w doskonałość

Oddanie Mennicy Polskiej dla doskonałości jest widoczne we wszystkich aspektach tworzenia Monety Księżyc Układu Słonecznego. Od początkowej koncepcji do finalnego produktu firma stosuje skrupulatny proces, zapewniający niezrównaną jakość. Zespół wykwalifikowanych artystów i techników pracuje nieustannie, aby ożywić każdy detal monety, tworząc dzieło sztuki, które przewyższa oczekiwania.

Inwestowanie w Monetę Księżyc Układu Słonecznego

Dla zapalonych kolekcjonerów i inwestorów Moneta Księżyc Układu Słonecznego oferuje unikalną możliwość pozyskania cennego aktywa. Ze względu na swoje limitowane wydanie i zachwycający design, ta moneta nie tylko jest symbolem estetycznego piękna, ale także potencjalną inwestycją, która może zyskać na wartości z upływem czasu. Jej rzadkość i pożądanie sprawiają, że jest poszukiwanym przedmiotem wśród społeczności numizmatycznej.